ראשי » הישגים והצלחות

הישגים והצלחות

להלן מספר סיפורי הצלחה בדבר הישגי המשרד בערכאות ומחוצה להם:

הלקוח נפגע בזמן שהרים תוף במשקל חורג מהסביר במסגרת עבודתו. המעביד הכחיש את נסיבות התאונה כמו גם את אחריותו לפגיעה. משרדנו הגיש תביעה כנגד המעביד בדרישה לקבל פיצוי בגין הנזק הגופני שנגרם ללקוח.  בית המשפט קיבל את טענותינו וקבע שהרמת תוף במשקל כבד חורגת מהסיכונים הרגילים והסבירים המצויים במקום העבודה, ומטיל על המעביד חובת זהירות מושגית וקונקרטית לנקוט באמצעי זהירות, בעיקר בדרך של הדרכת העובד והעמדת סיוע ואמצעי עזר שיבטיחו כי רמת המשא לא תסב לו פגיעה. עוד קבע בית המשפט שבמקרה דנן, הנתבעת הפרה את חובת הזהירות כלפי התובע והתרשלה. 
בית המשפט פסק 370,000 ש"ח

ללקוח שנפגע בתאונת דרכים בהיותו סטודנט, שמרנו על מלוא הזכויות באמצעות הגשת תביעה לזכויותיו ע"פ חוק ביטוח לאומי והן באמצעות הגשת תביעה כנגד חברת הביטוח. הלקוח קיבל פיצוי כולל (הן מהביטוח לאומי והן מחברת הביטוח) בסך של כ – 4,000,000 ש"ח וזאת לאחר שהוכחנו את הפסד ההשתכרות העתידית שנגרם לו.​
הלקוח קיבלת פיצוי כ- 4,000,000 ש"ח

הלקוח נפגע בתאונת דרכים בצהרי יום העבודה, בדרכו לסעוד את ארוחת הצהריים בבית סבתו. ביטוח לאומי סירב להכיר בתאונה כתאונת עבודה ולכן משרדנו הגיש תביעה כנגד הביטוח הלאומי בבית הדין לעבודה. בית הדין קיבל את טענותינו ופסק כי, מדובר בתאונת דרכים המהווה תאונת עבודה לפי הוראות סעיף 80(4) לחוק הביטוח הלאומי.
בית הדין פסק שמדובר בתאונת עבודה

לקוחה נפגעה בתאונת דרכים. לאחר הגשת התביעה ובנסיבות שאינן קשורות בתאונה הלקוחה נפטרה. עזבון המנוחה קיבל פיצוי במסגרת מו"מ ופשרה בסך של 620,000 ש"ח.
הלקוחה קיבלה  620,000 ש"ח

ביטוח לאומי דחה את תביעת הלקוח להכרה בפגיעה בברכיו כפגיעה בעבודה על פי תורת המיקרוטראומה, פנינו לבית הדין האזורי לעבודה המהווה כערכאת ערעור על החלטות הביטוח לאומי. בית הדין קבע בפסק הדין כי יש לקבל את תביעתו של התובע ולהכיר בפגיעה ברכיו כפגיעה בעבודה. 
בית הדין קבע שאכן מדובר במיקרוטראומה המהווה תאונת עבודה

לקוחה שנפגעה בתאונת דרכים קיבלה פיצוי מחברת הביטוח בסך של 610,000 ש"ח

התובע, יליד 1976, תבע את מעבידתו בגין נזקי גוף שנגרמו לו בתאונה שהתרחשה, לטענתו, עת עבד כסבל במפעל הנתבעת.  הנתבעת חלקה על עצם התרחשות התאונה, האחריות לה והיקף הנזק. בית המשפט קבע כי התאונה התרחשה וכי לא היה לתובע אשם תורם בה.
בית המשפט פסק  165,000 ש"ח

ללקוחה שנפצעה בתאונת דרכים השגנו פשרה בסך של 215,163 ש"ח

ערעור על פי סעיף 10 לחוק הביטוח הלאומי (נוסח משולב) התשנ"ה – 1995 (להלן – החוק) על החלטת הועדה הרפואית לעררים בענייני ניידות  אשר קבעה כי ליקויה של המערערת אינו ניתן ליישום לפי רשימת הליקויים הקיימת בהסכם הניידות. הערעור התקבל מאחר ובית המשפט קיבל את עמדת משרדנו כי נפל פגם מהותי בהחלטה של הוועדה שעה שהיא לא התייחסה לטענות הנוירולוגיות. 
בית הדין קיבל הערעור

​​ללקוחה שנפצעה בתאונת דרכים השגנו פשרה בסך של 200,000 ש"ח

ערעור על החלטת ועדת הרשות, אשר מכוחה נדחתה תביעת המערער להכיר בו כ"נכה נזקק" לפי תקנה 18א לתקנות הביטוח הלאומי (קביעת דרגת נכות לנפגעי עבודה), התשט"ז – 1956 (להלן: "התקנות") עבור התקופה בה עמדה  נכותו הזמנית על 40%. הערעור התקבל והוחזר לוועדה לשקילה מחודשת של ההחלטה בהתאם לקריטריונים שבית הדין התווה לה.
בית הדין קיבל הערעור

ללקוחה שנפצע בתאונת עבודה קיבל הכרה של 30% נכות צמיתה בביטוח לאומי וגמלה חודשית בסל של 30,000 ש"ח בחודש.
הלקוח מקבל ממל"ל 30,000 ש"ח לחודש

הלקוח נפגע במהלך אימונים במקום עבודתו. בית המשפט קיבל את התביעה ופסק ללקוח פיצוי כולל בסך של כ- 130,000 ש"ח (בניכוי מל"ל). יש לציין כי הנתבעת הגישה ערעור לבית המשפט המחוזי, במסגרת הליך הערעור הצדדים הגיעו לפשרה.
בית המשפט פסק  130,000 ש"ח

הלקוחה פנתה לביטוח לאומי לקבלת גימלה לשמירת הריון. ביטוח לאומי דחה את הבקשה בטענה כי ברישומי הרופא המטפל לא נרשמו המילים "שמירת הריון" אלא רק ימי מנוחה/מחלה". משרדנו פנה בערעור בבית הדין האזורי לעבודה אך הערעור נדחה. משרדנו לא ויתר והגיש ערעור לבית הדין הארצי לעבודה. בית הדין הארצי דן בערעור וקיבל את הטענות. בסופו של יום ולאחר הליכים רבים קיבלה הלקוחה את גימלת שמירת ההריון בגין כל תקופת שהייתה בבית.
בית הדין הארצי קיבל את הערעור וקבע שיש להכיר בתקופת שמירת ההריון של הלקוחה

ייצוג משפטי הולם איננו מותרות – הוא חובה!

ייצוג של עורך דין תאונות מקצועי ומנוסה בדיני נזיקין מביא תוצאות גבוהות ומיטביות לאין ערוך מאשר בלעדיו.

אם אתם שוקלים להגיש תביעת נזיקין בשל תאונת דרכים, תאונת עבודה או בשל רשלנות רפואית, אל תחשבו פעמיים, התקשרו עכשיו: 03-7515566 או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם: